Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje i rolety Tarnów

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

💰 Bezpłatna wycena
⏰ Szybka realizacja
🛡️ 36 mies. gwarancji
🔧 Profesjonalny montaż
ROLECIARZ

Od 17 lat specjalizujemy się w roletach i żaluzjach na terenie Tarnowa

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych w Tarnowie i okolicznych miejscowościach. Przestrzenie okienne tworzymy dla budynków użyteczności publicznej, biur, domów i mieszkań prywatnych.

Nowoczesne żaluzje i rolety w Tarnowie cieszą się bardzo dużą popularnością, ze względu na staranną produkcję z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy szeroką ofertę skierowaną do zróżnicowanych potrzeb Klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie
Osłony okienne projektujemy, produkujemy i montujemy od ponad 17 lat. Mamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do profesjonalnych realizacji.
Profesjonalna ekipa
Projektowaniem, produkcją i montażem systemów okiennych zajmują się doświadczeni specjaliści, regularnie uczestniczący w szkoleniach.
Szeroka oferta
W naszej ofercie znajduje się wiele wariantów rolet oraz żaluzji. Oferujemy również moskitiery stanowiące pełną ochronę przed komarami i owadami.
0

lat doświdczenia

0

miesięcy gwarancji

Poznaj naszą
ofertę usług w Tarnowie

Rolety materiałowe

Tania opcja umożliwiająca wykorzystanie na wiele sposobów. Główną zaletą jest bezinwazyjny montaż oraz wygodne sterowanie.

Rolety rzymskie

Łączą funkcje klasycznych rolet materiałowych oraz dekoracyjny charakter zasłon. Składają się w fałdę, która tworzy dekoracyjną falę na oknie.

Rolety dzień i noc

Wykonywane z pasów tkaniny zaciemniającej i transparentnej. Pozwalają na regulację natężenia światła wpadającego do wnętrza.

Żaluzje plisowane

Dostępne w formie harmonijek wolnowiszących lub umieszczonych w prowadnicy. Są dostosowane do klasycznych, jak i nietypowych okien.

Żaluzje pionowe

Wykonywane są z pionowych pasów. Lamele powstają z drewna, tkaniny, PCV lub aluminium. Są łączone za pomocą łańcuszków lub sznurków.

Żaluzje drewniane

Dostosowane do potrzeb klasycznych wnętrz. Wprowadzają do aranżacji ciepło. Składają się z poziomo ułożonych lameli wykonywanych z różnych gatunków drewna.

Żaluzje aluminiowe

Klasyczne osłony okienne, łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na wodę. Bez problemów można zastosować je w kuchni i łazience.

Moskitiery

Zapewniają skuteczną ochronę przed komarami oraz innymi owadami w momencie otwarcia okna. Są przystosowane do wszystkich systemów okiennych.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

Nasze realizacje z Tarnowa

Opinie klientów z Tarnowa

Żaluzje drewniane Tarnów

Żaluzje drewniane Tarnów proponujemy do wnętrz klasycznych. Dzięki nim można stworzyć wyjątkową, przyjemną i ciepłą atmosferę. Powstają z wysokiej jakości gatunków drewna. To inwestycja na długie lata.

Klasyczne żaluzje drewniane w Tarnowie cieszą się niesłabnącą popularnością już od dłuższego czasu. Pozwalają na wygodne sterowanie ilością światła wprowadzanego do wnętrza, dzięki możliwości obracania lamelkami.

Rolety rzymskie Tarnów

W naszej ofercie obowiązkowo musiały znaleźć się rolety rzymskie Tarnów. Łączą funkcjonalność klasycznych rolet materiałowych z dekoracyjnym charakterem zasłon. Przyciągają uwagę, ze względu na przepiękną falę materiału po złożeniu.

Rolety rzymskie w Tarnowie tworzymy z delikatnych, transparentnych materiałów. Z powodzeniem mogą zastąpić firany i zasłony. Dostępne są również z tkanin zaciemniających, dzięki którym pomieszczenie nie będzie narażone na zbyt mocne nasłonecznienie.

s1

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności