Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje drewniane

Oryginalny design

Żaluzje drewniane wyróżniają się wykonaniem z naturalnego materiału. Zapewnia im to elegancką i ekskluzywną prezentację na niemal każdym oknie.

Drewno jest uwielbianym materiałem, chętnie wprowadzanym do wnętrz, ze względu na naturalność, ciepło i poczucie estetyki, jakie wprowadza do wnętrza. Cienkie lamele sprawiają, że osłona okienna jest niezwykle lekka.

Funkcjonalność i trwałość

Za sprawą żaluzji drewnianych, mają Państwo możliwość regulować ilość światła wprowadzanego do pomieszczenia. Światło opiera się na krawędziach lameli, wywołuje przez to różne efekty świetlne.

Żaluzje drewniane są trwałe i wytrzymałe. Są rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Drewno jest naturalnym surowcem, nie wydziela toksycznych związków lotnych.

ROLECIARZ

Zalety żaluzji drewnianych

Naturalny surowiec

Do produkcji żaluzji drewnianych wykorzystywane jest drewno. Jest to naturalny, przyjazny dla środowiska surowiec, którego bez problemów można się pozbyć.

Poczucie ciepła

Decydując się na żaluzje drewniane, wprowadzają Państwo do wnętrz przyjemne ciepło, wspaniałą atmosferę, bliskość natury.

Niezwykła lekkość

Żaluzje drewniane powstają z cienkich lameli, które rewelacyjnie prezentują się na niemal każdym oknie. Światło opiera się na krawędziach, tworząc cudowne refleksy świetlne.

Regulacja światła

Lamele można ustawić w taki sposób, aby uzyskać całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Zapewnia to pełną prywatność i ochronę przed silnymi promieniami słonecznymi.

Wysoka funkcjonalność

Możliwa jest regulacja natężenia światła, ustawienie kąta lameli, podnoszenie żaluzji na dowolną wysokość.

Trwałość i wytrzymałość

Żaluzje drewniane wykonujemy z najlepszych gatunków drewna, odpornych na uszkodzenia, trwałych, znakomicie prezentujących się.

Do wielu pomieszczeń

Żaluzje drewniane można bez większych problemów zastosować w niemal każdym pomieszczeniu urządzanym w stylu klasycznym, rustykalnym, minimalistycznym.

Warianty kolorystyczne

W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane i drewnopodobne. Dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, chłodnych i ciepłych odcieniach brązu.

Profesjonalny montaż

Nie trzeba obawiać się wprowadzenia żaluzji drewnianych do pomieszczenia. Tym zajmie się nasza doświadczona ekipa montażowa.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności