Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje pionowe

Funkcjonalne żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe pozwalają precyzyjnie regulować kierunek i ilość wpadającego do pomieszczeń światła. Jest to możliwe dzięki obrotowym lamelom.

Do przestrzeni biurowych wprowadzają profesjonalny charakter. Gdy zostaną zastosowane w sypialni, można stworzyć dzięki nim prywatną atmosferę we wnętrzu.

Szeroka gama kolorystyczna

Żaluzje pionowe oferujemy w wielu kolorach. Jest możliwość ich pełnego dopasowania do tworzonej aranżacji wnętrza. Proponowane są wersje jasne, ciemne, jak i intensywne. Kolorystyka żaluzji pionowych pozwala na stworzenie we wnętrzu profesjonalnej, jak i prywatnej atmosfery. Można zdecydować się na styl basic lub propozycje nieco bardziej spersonalizowane.
ROLECIARZ

Zalety żaluzji pionowych

Łatwa obsługa

Do obsługi obrotowych lameli służy łańcuszek umieszczony z lewej lub prawej strony żaluzji pionowych. Sterowanie odbywa się w wygodny sposób.

Wspaniała estetyka

Żaluzje pionowe przyciągają uwagę estetycznym wykończeniem, zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz piękną prezentacją na oknie.

Wszechstronne zastosowanie

Żaluzje pionowe służą nie tylko jako osłona przeciwsłoneczna. Stosuje się je również do podziału pomieszczeń i oddzielania stanowisk pracy.

Kontrola światła

Obrotowe lamele dają możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego do pomieszczeń światła.

Komercyjne zastosowanie

Żaluzje pionowe są częstym wyborem do pomieszczeń biurowych. Budują w nich profesjonalną atmosferę, pozwalają oddzielić stanowiska pracy i zbudować osłonę przeciwsłoneczną.

Prywatne zastosowanie

Żaluzje pionowe rewelacyjnie sprawdzą się w sypialni oraz domowym gabinecie. Zbudują przytulną atmosferę. Można wykorzystać je do podziału stref w pomieszczeniu.

Wysoka jakość

Żaluzje pionowe produkujemy z najwyższej jakości materiałów: PVC lub aluminium, co przekłada się na wysoką jakość i bezproblemowe wieloletnie użytkowanie.

Łatwy montaż

Nasza profesjonalna ekipa montażowa wprowadzi żaluzje pionowe do Państwa wnętrz. Montaż odbywa się na klipsach do sufitu lub na wspornikach do ściany.

Wiele konfiguracji

Istnieje możliwość pełnej personalizacji zamówienia. Żaluzje pionowe dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności