Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Strefa architekta

roleta rzymska 11

Projektujemy najlepsze przesłony okienne

Firma ROLECIARZ należy do grona wiodących producentów osłon okiennych w Polsce. Korzystamy z najlepszych komponentów, dzięki którym powstają niezawodne rolety i żaluzje z 36-miesięczną gwarancją.

Dbałość o detale, modne wzornictwo, a także stosowanie najlepszych materiałów daje naszym Klientom nieograniczone możliwości aranżacyjne. Realizujemy produkty zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami. Prowadzimy długie rozmowy, poznajemy potrzeby zamawiającego, zanim powstaje ostateczny projekt.

Ciekawy design w połączeniu z niezbędną funkcjonalnością to aspekty, na które szczególnie zwracamy uwagę tworząc rolety i żaluzje. W przygotowaniu wysokiej klasy projektów i ich zrealizowaniu, pomaga nam współpraca z doświadczonymi, wysoko wyspecjalizowanymi pracownikami. Mamy pewność, że nasze systemy zostaną prawidłowo zaprojektowane, wyprodukowane i zamontowane. Wyjątkowe produkty marki ROLECIARZ powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, najwyższej jakości komponentów oraz starannie opracowanego projektu.

Rolety i żaluzje, które powstają z pasją

Każdy projekt żaluzji oraz rolety jest indywidualnie opracowywany, dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta. Niepowtarzalnym atutem naszej działalności jest dostarczanie wyrobów najwyższej jakości. Poświęcamy im bardzo dużo czasu, dopracowując nawet najdrobniejsze detale. Rozpoczynając z nami współpracę, możesz cieszyć się z zamówienia rolet i żaluzji zgodnych z indywidualnymi potrzebami. Obiekt zyska wysokiej klasy przesłony okienne.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności