Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Rolety materiałowe

Szeroka paleta kolorów

Rolety materiałowe dostępne są w przepięknych wariantach kolorystycznych, dlatego pełnią funkcję dekoracyjną. Mogą całkowicie odmienić charakter wnętrza. Szeroka kolorystyka, a także ogromny wybór tkanin we wzory pozwalają dopasować rolety materiałowe do stylu każdego pomieszczenia.

Różne stopnie przejrzystości

Transparentne, przyciemniające, zaciemniające. Rolety materiałowe dostępne w naszej ofercie zapewniają prywatność, jakiej oczekuje każda osoba przebywająca w pomieszczeniu. Wśród rolet materiałowych musiały znaleźć się trzy popularne warianty do wyboru, które można dobrać w zależności od rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia.
ROLECIARZ

Zalety rolet materiałowych

Bogata paleta kolorów

Rolety materiałowe można dostosować do niemal każdego rodzaju wnętrza i zastosowanego w nim zestawienia kolorystycznego, jak i obecnego wyposażenia.

Możliwości aranżacyjne

Rolety materiałowe dostępne w wielu wariantach, pozwalają na stworzenie unikalnej dekoracji przestrzeni, w zależności od potrzeb, jak i zamierzonego efektu.

Do wielu pomieszczeń

Rolety materiałowe znakomicie sprawdzą się do aranżacji domu, mieszkania, biura. Wykorzystać je można m.in. w pokoju dziecięcym oraz salonie.

Wybór tkanin

Dostępne w ofercie rolety materiałowe różnią się pod względem gramatury stosowanych tkanin, przepuszczalności światła oraz absorpcji promieni.

Prosta konstrukcja

Wybierając standardowe warianty kolorystyczne rolet materiałowych, można wtopić je w aranżację okien, ze względu na prostą, niczym niewyróżniającą się konstrukcję.

Łatwy montaż

Z montażem rolet materiałowych z powodzeniem poradzi sobie każdy. Można również skorzystać z usług montażowych realizowanych przez naszą firmę.

Proste zarządzanie

Wygodny system podnoszenia i opuszczania rolet, działa z łatwością, zapewnia ustawianie ich na dogodnej wysokości, w zależności od potrzeb.

Ochrona przed nagrzewaniem

Całkowite zasłonięcie rolet materiałowych gwarantuje ograniczenie nagrzewania wnętrz w momencie największych upałów i dużego nasłonecznienia.

Zaciemnienie pomieszczenia

Komfortowy, długi sen lub drzemka w ciągu dnia są możliwe, dzięki opcji zaciemnienia wnętrz po całkowitym zasunięciu rolet materiałowych.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności