Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

O nas

żaluzja drewniana 3

Nasza historia

Jestem Łukasz Skórski – właściciel firmy ROLECIARZ. Od ponad 17 lat działam w branży osłon okiennych. Od początku działalności stawiam na najlepsze techniki osłonowe, najwyższej jakości materiały i innowacyjne technologie.

Wieloletnia obecność na rynku przekłada się na nasze doświadczenie, wiedzę, a także rozumienie potrzeb każdego Klienta. Posługuję się językiem migowym PJM, a wyroby osłonowe to zarówno moja praca, jak i pasja.

Na sukces firmy ROLECIARZ pracuje grono doświadczonych, profesjonalnych specjalistów od projektowania, pomiarów, produkcji i montażu. Poświęcamy bardzo dużo uwagi i czasu, aby usatysfakcjonować Klientów indywidualnie dobranymi produktami.

Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, firm, placówek użyteczności publicznej. Bezpłatnie doradzamy, wykonujemy pomiary, tworzymy projekty i szacujemy koszty, na podstawie których mogą Państwo podjąć decyzję o współpracy.

Dlaczego warto z nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie
W branży działamy od ponad 17 lat. ROLECIARZ to marka podparta doświadczeniem, wiedzą, a także zgraną ekipą specjalistów od osłon okiennych.
Kompleksowa oferta
Projektujemy, wykonujemy pomiary, produkujemy rolety i żaluzje, zajmujemy się ich montażem. Na nas możesz polegać od A do Z.
36 miesięcy gwarancji
O jakości proponowanych rolet i żaluzji świadczy aż 3-letnia gwarancja. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Nasze realizacje

Opinie klientów

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności