Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Rolety dzień i noc

Funkcjonalne osłony okienne

Do produkcji rolet dzień i noc wykorzystujemy podwójną tkaninę, która składa się z naprzemiennych, poziomych pasów. Umożliwia to zaciemnianie i przepuszczanie światła do wnętrza.

Rolety mogą całkowicie zaciemnić pomieszczenie, ale również zapewnić dostęp do światła w dowolnym zakresie: minimalnym, średnim lub maksymalnym.

Wiele wariantów do wyboru

Produkujemy i montujemy rolety dzień i noc w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Znajdą zastosowanie w niemal każdym wnętrzu, zarówno urządzanym w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Rolety dzień i noc oferujemy z kasetami lub bez. Do dyspozycji Klienta są modele z prowadnicami przyklejanymi lub przykręcanymi.

ROLECIARZ

Zalety rolet dzień i noc

Profesjonalny montaż

Zlecając naszej ekipie przeprowadzenie montażu rolet dzień i noc, mogą mieć Państwo pewność niezawodności działania systemu.

Łatwa obsługa

Sterowanie roletami dzień i noc jest proste, odbywa się poprzez koralikowy łańcuszek. Naprzemiennie układające się pasy z różnych materiałów, zapewniają pełną kontrolę nad światłem.

Pełna kontrola nasłonecznienia

Specyficzna budowa rolet dzień i noc umożliwia osiągnięcie całkowitej kontroli nad stopniem nasłonecznienia pomieszczenia.

Nieszablonowe rozwiązanie

Przemyślana konstrukcja opierająca się na dwóch naprzemiennie ułożonych pasach z różnych materiałów daje roletom dzień i noc absolutną przewagę nad konkurencją.

Prosty mechanizm

Regulacja napływu światła do pomieszczeń odbywa się poprzez sprawny i prosty mechanizm koralikowego łańcuszka. Rolety można podnieść i opuścić na dowolną wysokość.

Atrakcyjna kolorystyka

Rolety dzień i noc wyróżniają się uniwersalnym designem, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej: neutralnych, jak i kontrastowych barwach.

Szerokie zastosowanie

Uniwersalność rolet dzień i noc sprawia, że zastosować je można w salonie, kuchni, sypialni oraz wielu innych pomieszczeniach w domu.

Trzy warianty do wyboru

Rolety dzień i noc dostępne są w wersji wolnowiszącej, bezinwazyjnej oraz w kasecie. Montaż jest uzależniony od preferencji Klienta.

Pełna prywatność

Całkowite zasłonięcie rolet dzień i noc powoduje, że we wnętrzu można zadbać o absolutną prywatność, której potrzebuje każdy.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności