Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje i rolety Wieliczka

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

💰 Bezpłatna wycena
⏰ Szybka realizacja
🛡️ 36 mies. gwarancji
🔧 Profesjonalny montaż
żaluzja drewniana 23
ROLECIARZ

Od 17 lat specjalizujemy się w roletach i żaluzjach na terenie Wieliczki

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, oferujemy żaluzje i rolety w Wieliczce odznaczające się wysoką jakością, zastosowaniem innowacyjnych technologii produkcji, a także niezawodnym działaniem. Naszym zadaniem jest dostarczanie użytkownikom skutecznej ochrony przed światłem.

Dbamy o funkcjonalność, wzornictwo, a także stosowanie najlepszych materiałów, jeżeli chodzi o żaluzje i rolety Wieliczka. Zapewniamy naszym Klientom pełen komfort, a także nieograniczone możliwości aranżacyjne we wnętrzach.

Dlaczego warto nam zaufać?

Szeroka oferta
Oferujemy osłony okienne dostosowane do potrzeb mieszkań, domów, biur, a także budynków użyteczności publicznej.
Perfekcyjna produkcja
Produkcja rolet i żaluzji to nasza pasja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotować ofertę na miarę potrzeb Klientów.
Atrakcyjne ceny
Zapewniamy znakomity stosunek jakości do ceny. Dbamy, aby nasi Klienci otrzymali produkt na miarę własnych potrzeb.
0

lat doświdczenia

0

miesięcy gwarancji

Poznaj naszą
ofertę usług w Wieliczce

Rolety materiałowe

Zapewniają optymalną kontrolę światła, dbają o prywatność. Pełnią również funkcję dekoracyjną. Znajdują zastosowanie w wielu wnętrzach.

Rolety rzymskie

W reprezentatywnym gabinecie, kuchni i sypialni. To właśnie w tych pomieszczeniach można zastosować wyjątkowe rolety rzymskie.

Rolety dzień i noc

Mechanizm oparty na dwóch naprzemiennie ułożonych pasach zapewnia skuteczną regulację ilości światła wprowadzanego do wnętrza.

Żaluzje plisowane

Ich wyjątkowa konstrukcja opiera się na dwóch listwach obudowujących materiał składający się w estetyczną harmonijkę.

Żaluzje pionowe

Funkcjonalny system osłonowy, który gwarantuje designerską aranżację wnętrza. Zapewnia skuteczną regulację dopływu światła do pomieszczeń.

Żaluzje drewniane

Zapewniają najbardziej efektowną aranżację okna. Gwarantują cudowną zabawę światłem, dzięki obrotowym lamelom.

Żaluzje aluminiowe

Prawdziwy fenomen w latach 90., który aktualnie powraca do łask. Żaluzje zapewniają skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń.

Moskitiery

Montaż moskitier jest prostym, ekologicznym i skutecznym sposobem ograniczającym inwazję owadów we wnętrzach.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

Nasze realizacje z Wieliczki

Opinie klientów z Wieliczki

Rolety materiałowe Wieliczka

Rolety materiałowe Wieliczka skutecznie chronią wnętrza budynków nad nadmiernym nasłonecznieniem, a jednocześnie zapewniają prywatność. To najpopularniejsze osłony okienne, na jakie aktualnie można się zdecydować.

Warto podkreślić, że rolety materiałowe z Wieliczki umożliwiają optymalną kontrolę światła, a jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Dostępne są w stonowanych lub kontrastowych, intensywnych odcieniach.

Rolety rzymskie Wieliczka

Rolety rzymskie Wieliczka wyróżniają się skutecznym montażem w świetle szyby, dlatego otwieranie i zamykanie skrzydeł okiennych nie jest w żaden sposób ograniczane. Uchwyty sterujące umożliwiają skuteczną regulację napływu światła do wnętrz.

Oferujemy rolety rzymskie w Wieiczce w wielu wariantach kolorystycznych. Wykonywane są z popularnych materiałów, odznaczających się trwałością i niezawodnością. Jest możliwość zastosowania bezinwazyjnego montażu.

Gray roman shades and a pink curtain on big, glass windows in a

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności