Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje i rolety Rzeszów

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

💰 Bezpłatna wycena
⏰ Szybka realizacja
🛡️ 36 mies. gwarancji
🔧 Profesjonalny montaż
żaluzja drewniana 46
ROLECIARZ

Od 17 lat specjalizujemy się w roletach i żaluzjach na terenie Rzeszowa

Szeroki wybór dekoracyjnych osłon okiennych jest zasługą 17-letniej obecności w branży. Jesteśmy doświadczoną firmą, w której ofercie można znaleźć wyjątkowe, wysokiej jakości żaluzje i rolety Rzeszów. Produkty są zgodne z wymaganiami Klientów.

Pośród bogatej oferty naszych produktów znaleźć można m.in. rolety rzymskie, żaluzje drewniane, rolety materiałowe. Powstają z pasją oraz dbałością o detale. Zapewniają skuteczną osłonę przeciwsłoneczną, a jednocześnie dekorują wnętrza.

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalna ekipa
Produkcja, pomiar, projektowanie oraz montaż rolet i żaluzji odbywają się z udziałem doświadczonych pracowników po wielu szkoleniach.
Wyjątkowe produkty
Ideą firmy jest dostarczanie najlepszej jakości produktów zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Powstają z materiałów odpornych na uszkodzenia, łatwych w utrzymaniu czystości.
Design i funkcjonalność
Oferujemy rolety i żaluzje, które łączą uniwersalny design oraz niezbędną w wielu wnętrzach funkcjonalnością.
0

lat doświdczenia

0

miesięcy gwarancji

Poznaj naszą
ofertę usług w Rzeszowie

Rolety materiałowe

Zapewniają skuteczną kontrolę nad światłem oraz prywatnością. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach.

Rolety rzymskie

Po zwinięciu, tworzą na tafli okna estetyczne, eleganckie fałdy, które przyciągają uwagę. Są bardzo dekoracyjne, a jednocześnie wprowadzają do wnętrza przytulny charakter.

Rolety dzień i noc

Są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej: neutralnych odcieniach, jak i kontrastowych barwach. Są w stanie całkowicie odmienić charakter pomieszczenia.

Żaluzje plisowane

Są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej: neutralnych odcieniach, jak i kontrastowych barwach. Są w stanie całkowicie odmienić charakter pomieszczenia.

Żaluzje pionowe

Zapewniają skuteczną regulację światła, gwarantują odpowiedni poziom prywatności. Są bardzo częstym wyborem do biur.

Żaluzje drewniane

Wykonane z drewna żaluzje są częstym wyborem miłośników ekologii i ochrony środowiska. Produkt jest trwały, naturalny oraz estetyczny.

Żaluzje aluminiowe

Bardzo popularne ze względu na trwałość oraz łatwe utrzymanie w czystości. To inwestycja na długie lata, która się opłaca.

Moskitiery

Są dostępne w kilku wariantach. Zapewniają skuteczną ochronę budynku przed inwazją owadów, w momencie otwarcia okna, przede wszystkim w sezonie wiosenno-letnim.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

Nasze realizacje z Rzeszowa

Opinie klientów z Rzeszowa

Żaluzje pionowe Rzeszów

Żaluzje pionowe z Rzeszowa z roku na rok są coraz bardziej popularne, ze względu na aspekty praktyczne, funkcjonalność, a także uniwersalny design. Wpuszczają do pomieszczenia kontrolowaną ilość światła. Są odpowiednio dobrane do przestrzeni biurowych, jak i domowych.

Najczęściej żaluzje pionowe Rzeszów są wybierane w celu zasłonięcia dużych przeszkleń. Dodatkowym atutem jest profesjonalny montaż przez naszą ekipę. Są to praktyczne przesłony w najlepszym stylu, stanowiące inwestycję na długie lata.

Rolety rzymskie Rzeszów

Oferujemy funkcjonalne jak rolety materiałowe oraz dekoracyjne jak zasłony rolety rzymskie Rzeszów. Powstają z wysokiej jakości tkanin, którymi steruje się poprzez pociągnięcie sznurka. Materiał zwijając się, tworzy na powierzchni okna dekoracyjną falę.

Rolety rzymskie Rzeszów uchronią pomieszczenia nad nadmiernym nasłonecznieniem, zadbają o Państwa prywatność. Dekorują i zaciemniają wnętrza. Wyróżniają się błyskawicznym montażem i demontażem, nie sprawiają trudności w pielęgnacji.

s1

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności