Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje aluminiowe

Uniwersalne żaluzje aluminiowe

Wielu wielbicieli modnych dodatków do wnętrz uważa żaluzje aluminiowe za absolutny fenomen. Wyróżniają się uniwersalną budową oraz dostępnością w szerokiej gamie kolorystycznej.

Niezależnie od stylu, w jakim wnętrze jest aranżowane, można zastosować te żaluzje w sypialni, jak i w łazience. Uzupełniają również wnętrza loftowe. Budują intymność i chronią przed nasłonecznieniem.

Nowoczesne żaluzje aluminiowe

Lekkie, estetycznie wyglądające oraz odporne na wygięcia żaluzje aluminiowe są nowoczesną propozycją do okien, chroniącą przed promieniami słonecznymi. Regulacja lameli odbywa się sznurkiem.

Żaluzje aluminiowe dają nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o rozpraszanie światła. Sprawdzają się w małych, jak i dużych oknach. Obrotowe lamele są niezawodne.

ROLECIARZ

Zalety żaluzji aluminiowych

Prosta konstrukcja

Nieskomplikowana konstrukcja żaluzji aluminiowych pozwala zapewnić perfekcyjną ochronę przeciwsłoneczną, a jednocześnie wprowadzić zabawę światłem do wnętrz.

Warianty kolorystyczne

Żaluzje aluminiowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru, dlatego nie ma problemu z ich dopasowaniem do niemal każdego stylu wnętrzarskiego.

Szerokie zastosowanie

Żaluzje aluminiowe może umieścić w łazience, jak i w sypialni. Sprawdzają się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, ale również loftowych.

Do małych i dużych okien

Niezależnie od wielkości okna, można bez żadnych problemów zastosować żaluzje aluminiowe. Proponujemy je w wielu rozmiarach do wyboru.

Troska o prywatność

Lamele za pomocą sznurka można ustawić w taki sposób, aby niemal całkowicie zaciemniły wnętrze, budując tym samym maksymalną prywatność.

Odpowiednie nasłonecznienie

Intuicyjne sterowanie lamelami powoduje, że można zadbać o odpowiednią regulację napływu światła do wnętrz.

Bezpieczna obsługa

Żaluzje aluminiowe dostosowują się do okna, współpracują z nim, dlatego nie ma możliwości ich uszkodzenia, w momencie otwierania czy zamykania przeszkleń.

Odporność aluminium

Aluminium jest materiałem odpornym na wilgoć oraz wodę, dlatego lamele bez przeszkód można stosować w kuchni oraz łazience.

Łatwe utrzymanie w czystości

Aluminium wymaga systematycznego czyszczenia, ale prace pielęgnacyjne odbywają się z bardzo dużą łatwnością.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności