Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Rolety rzymskie

Rolety w najlepszym stylu

Rolety rzymskie wyróżniają się charakterystycznym sposobem składania. Tkanina nie jest zwijana, a unoszona, czego efektem są eleganckie marszczenia. Rolety rzymskie zapewniają we wnętrzu efektowną dekorację, nawet jeżeli zostaną opuszczone tylko do połowy okna. Są dopasowane do wielu stylów aranżacyjnych.

Montaż na trzy sposoby

Rolety rzymskie można zamontować na trzy sposoby: do ramy okiennej, do sufitu, do ściany. Estetyka i funkcjonalność, jakie gwarantują, jest powodem ich popularności.

Proponowane osłony okienne znajdują zastosowanie w reprezentatywnych gabinetach, kuchnia oraz sypialniach. Świetnie pasują do wnętrz minimalistycznych.

ROLECIARZ

Zalety rolet rzymskich

Łatwy montaż

Możliwość skorzystania z usług doświadczonej ekipy montażowej, znającej specyfikę oferowanych przez nas produktów.

Montaż bezinwazyjny

W naszej ofercie znajduje się opcja bezinwazyjnego montażu rolet rzymskich. Cieszy się dużą popularnością wśród Klientów.

Prosta obsługa

Sterowanie roletami odbywa się za pomocą mechanizmu koralikowo-łańcuszkowego. Wytrzymały system umożliwia wygodne ustawianie tkaniny na dogodnej wysokości.

Eleganckie zwoje

Tkanina po złożeniu tworzy elegancki, efektowny zwój materiału, który od razu przyciąga uwagę. Finezja rolet rzymskich zachwyca.

Montaż w świetle szyby

Rolety rzymskie można zamontować w świetle szyby. Otwieranie i zamykanie skrzydeł okiennych w żaden sposób nie jest utrudnione.

Standardowy kolor osprzętu

Prowadnice i pozostały osprzęt wtapiają się w kolor okna oraz detali okiennych. Widoczny jest sam materiał będący elegancką ozdobą okna.

Ustawienie na dowolnej wysokości

Sprawny mechanizm blokujący umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym punkcie okna. Napływem światła do wnętrz swobodnie można sterować.

Szeroka kolekcja kolorów

Rolety rzymskie dostępne są w wielu fenomenalnych wariantach kolorystycznych, zarówno standardowych, jak i nieco bardziej awangardowych.

Funkcje tkanin

Rolety rzymskie wykonujemy z tkanin rozpraszających światło, zaciemniających wnętrza, jak i transparentnych. Do wyboru dla każdego.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności