Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Żaluzje plisowane

Żaluzje do nietypowych okien

Ogromnym atutem żaluzji plisowanych jest możliwość ich dostosowania do nietypowych kształtów okien m.in. trójkątnych, trapezowych, okrągłych. Plisy mogą pracować pod każdym kątem.

Żaluzje plisowane oferujemy w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru, są w stanie zasłonić niemal każdą ramę okienną. To system, w który warto zainwestować.

Szeroka gama kolorystyczna

Oferujemy żaluzje plisowane w wielu wariantach kolorystycznych. Dostępne są żaluzje matowe i z połyskiem. Można zdecydować się na produkty w jasnych lub ciemnych kolorach.

W ofercie nie brakuje odcieni pastelowych, intensywnych, jaskrawych, ale również stonowanych i ciemnych. Dla każdego coś odpowiedniego.

ROLECIARZ

Zalety żaluzji plisowanych

Wiele tkanin

Żaluzje plisowane dostępne w naszej ofercie wykonywane są z wielu rodzajów tkanin, w zależności od efektu, jaki Klient chce osiągnąć.

Proste sterowanie

Zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przez plisy jest możliwe z dużą łatwością, poprzez sterowanie sznurkiem.

Wiele wariantów plis

Plisy dostępne są w wielu wariantach do wyboru. Jest możliwość dobrania ich do nietypowych okien m.in. trójkątnych, trapezowych, okrągłych.

Atrakcyjne kolory

Żaluzje plisowane oferujemy w jasnych i ciemnych kolorach, matowych i z połyskiem, stonowanych i jaskrawych.

Ciekawe wzory

Plisy dostępne są nie tylko w wielu wariantach kolorystycznych, ale również wzorach. Sprawdzą się dzięki temu doskonale w pokoju dziecięcym lub nastolatka.

Wysoka jakość materiałów

Profesjonalna produkcja i zastosowanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że w naszej ofercie dostępne są najlepsze żaluzje plisowane.

Żaluzje na lata

Inwestując w żaluzje plisowane można mieć pewność, że posłużą przez długie lata. Zasługą jest wysoka jakość materiałów, jak i profesjonalna produkcja.

Profesjonalny montaż

Montażem żaluzji plisowanych w Państwa domu zajmie się profesjonalna, doświadczona ekipa, bardzo dobrze znająca nasze systemy.

Wysoka funkcjonalność

Żaluzje plisowane pozwalają zasłonić dowolny fragment okna, co umożliwia atrakcyjne sterowanie napływem światła, jak i osiąganie korzyści wizualnych.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności