Odwiedź nas
Żdżary 116f,
39-215 Czarna
Wróć

Moskitiery

Skuteczna ochrona przed komarami

Jedyną i skuteczną ochroną przed komarami są moskitiery, które można zamontować na każdym oknie w domu. Żadne środki nie przynoszą tak skutecznych rezultatów.

Spokojny wypoczynek w domu nie będzie od momentu montażu moskitier zakłócany przez brzęczenie komarów i innych owadów. Nie pojawią się bolesne i swędzące ukąszenia. Moskitiery działają!

Moskitiery ramowe i rolowane

W naszej ofercie znajdą Państwo moskitiery ramowe i rolowane. Umożliwiają skuteczne zabezpieczenie wnętrz przed inwazją komarów i innych owadów.

Moskitiery to forma siatki z tworzywa sztucznego, osadzana w ramę okienną lub rolowana do specjalnej kasety. Montaż jest możliwy przy każdym systemie stolarki okiennej, bez naruszania ram.

ROLECIARZ

Zalety moskitier

Ochrona przed owadami

Montaż moskitiery okiennej gwarantuje ochronę wnętrz przed owadami, w tym komarami, gdy okna są otwarte. Szczególnie jest to przydatne wiosną i latem.

Aranżacja okna

Warto zadbać o praktyczną aranżację okna, dzięki której do wnętrza pomieszczenia nie będą mogły wlecieć komary i inne owady.

Sprawdzony system

Moskitiery sprawdzają się w budynkach od lat. Jest to niezawodny system, który stanowi skuteczną barierę ochronną przed owadami.

Wysoka jakość

Moskitiery wykonujemy z siatki z tworzywa sztucznego. Posiada oczka o odpowiedniej wielkości, przez które owady nie mogą się przedrzeć.

Łatwy montaż

Nasza ekipa zamontuje moskitiery w Państwa domu. Montaż polega na osadzeniu siatki w ramie lub w specjalnej kasecie, bez naruszania stolarki okiennej.

Do wszystkich systemów okiennych

Nasze moskitiery dostosowane są do wszystkich systemów okiennych: PCV, drewnianych, aluminiowych.

Integralna część okna

Moskitiery nie ograniczają w aż tak dużym stopniu widoczności, a ponadto stanowią integralną część okna. Wyglądają bardzo estetycznie.

Kilka wariantów

W naszej ofercie dostępne są moskitiery ramkowe oraz rolowane. Umożliwiają skuteczne zabezpieczenie przed komarami i innymi owadami.

Swobodne otwieranie okna

Moskitiery w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności okien, na których zostają zamontowane. Można je swobodnie otwierać i zamykać.

Działamy w kilku prostych krokach

Spotkanie i pomiar

Projekt i wycena

Produkcja

Montaż

732 845 845

SZYBKA WYCENA!

Umów się na spoktanie

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. Polityka prywatności